Franke Malta MLG 611-97 Fragranit Onyx STUDIO 114.0700.135
Wystaw opinię o produkcie
Franke Malta MLG 611-97 Fragranit Onyx 114.0700.135
Kod producenta: 114.0700.135
Kod kreskowy: 7612986328219
Opis
Franke Malta MLG 611-97 Fragranit Onyx 114.0700.135
| Minimalna szer. podbudowy:min szafka | 600.00 mm |
| Rozmiar odpływu: | 3 1/2'' |
| Ilość podfrezowanych otworów (pod baterię, inne ) | dwa podfrezowane otwory 35 mm |
| Długość produktu: | 970.00 mm |
| Szerokość produktu: | 500.00 mm |
| Długość dużej komory: | 450.00 mm |
| Szerokość dużej komory: | 420.00 mm |
| Głębokość dużej komory: | 200.00 mm |
| Ilość komór: | 1 |
| Długość wycięcia: | 480.00 mm |
| Szerokość wycięcia: | 950.00 mm |
| Wycięcie wg szablonu: | nie |
| Materiał: | Fragranit+ z technologią antybakteryjną Sanitized |
ZAKŁADKA " PRODUKTY POWIĄZANE " akcesoria, baterie
Możliwość montażu młynka do odpadów
Typ odpływu: zatyczkowy
Materiał: Fragranit
Zlewozmywak wbudowywany
Zestaw odpływowy z syfonem w komplecie
Zawór mimośrodowy z sitkiem 3,5"
Zabezpieczony technologią hamującą rozwój bakterii i drobnoustrojów - Sanitized®
Odporny na zarysowania
Odporny na promieniowanie UV
Zadaj pytanie o termin realizacji zamówienia " zapytaj o produkt " lub 519-063-098
Możliwość wywiercenia podfrezowanego otworu na baterię przy płatności przedpłatą.
Wywiercenie podfrezowanego otworu po mailowej informacji od klienta dotyczącej strony położenia ociekacza.
Wywiercenie podfrezowanego otworu 60 zł : 1 szt
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.