FRANKE Centro CNG 611-78 TL ONYX Fragranit ociekacz po LEWEJ stronie Studio 114.0633.143
Wystaw opinię o produkcie
FRANKE Centro CNG 611-78 TL ONYX 114.0633.143
Kod producenta: 114.0633.143
Kod kreskowy:
Opis
FRANKE Centro CNG 611-78 TL ONYX Fragranit
Ociekacz po lewej stronie 114.0633.143
| Minimalna szer. podbudowy | 500.00 mm |
| Rozmiar odpływu | 3 1/2'' |
| Typ przelewu | ukryty |
| Długość produktu | 780.00 mm |
| Szerokość produktu | 500.00 mm |
| Długość dużej komory | 440.00 mm |
| Szerokość dużej komory | 400.00 mm |
| Głębokość dużej komory | 200.00 mm |
| Ilość komór | 1 |
| Materiał | Fragranit |
| Syfon | w komplecie |
| Montaż: | wbudowywany |
| Położenie ociekacza | po lewej stronie |
zalecana grubość blatu min. 12 mm - montaż wbudowywany,
Ilość tworów podfrezowanych : 5 podfrezowanych otworów 35mm
W przypadku montażu dodatkowych akcesoriów np dozownika należy dokupić podkładkę dystansującą 133.0533.532
Zakładka " Produkty powiązane " : akcesoria, baterie, środek do pielęgnacji.
W ofercie cały asortyment Franke Polska Katalog Główny
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.