FRANKE Centro CNG 611-62 TL ONYX Fragranit OCIEKACZ L E W Y Studio 114.0633.129
Wystaw opinię o produkcie
FRANKE Centro CNG 611-62 TL ONYX 114.0633.129
Kod producenta: 114.0633.129
Kod kreskowy:
Opis
FRANKE Centro CNG 611-62 TL ONYX Fragranit
OCIEKACZ L E W Y 114.0633.129
| Minimalna szer. podbudowy | 450.00 mm |
| Rozmiar odpływu | 3 1/2'' |
| Typ przelewu | ukryty |
| Długość produktu | 620.00 mm |
| Szerokość produktu | 500.00 mm |
| Długość dużej komory | 390.00 mm |
| Szerokość dużej komory | 400.00 mm |
| Głębokość dużej komory | 200.00 mm |
| Montaż: | wbudowywany |
| Ilość komór | 1 |
| Materiał | Fragranit |
| Syfon | w komplecie |
| Korek | Korek zatyczkowy Grey Line, 3½" |
| Przy montażu akcesoriów np dozownika | należy dokupić podkładkę dystansującą 133.0533.532 |
| Położenie ociekacza | po lewej stronie |
WYMIARY ZEWNĘTRZNE 620 x 500 mm
ROZMIAR KOMORY 390 x 400 x 200 mm
wycięcie montaż wbudowywany 600 x 480 mm,
LICZBA PODFREZOWANYCH OTWORÓW 4 x 35 mm
KOREK zatyczkowy Grey Line, 3½"
zalecana grubość blatu min. 12 mm - montaż wbudowywany,
Zakładka " Produkty powiązane " : akcesoria, baterie, środek do pielęgnacji.
Możliwość zamówienia wybicia otworów.
Wybicie podfrezowanych otworów 50 zł za sztukę przy płatności przedpłatą.
Wybicie podfrezowanych otworów po mailowej informacji od klienta dotyczącej ilości otworów.
W ofercie cały asortyment Franke Polska Katalog Główny
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.