Franke Malta MLG 611-78 Fragranit Onyx STUDIO 114.0700.132
Wystaw opinię o produkcie
Franke Malta MLG 611-78 Fragranit Onyx 114.0700.132
Kod producenta: 114.0700.132
Kod kreskowy: 7612986328080
Opis
Franke Malta MLG 611-78 Fragranit Onyx 114.0700.132
| Minimalna szer. podbudowy: | 450.00 mm |
| Rozmiar odpływu: | 3 1/2'' |
| Ilość otworów podfrezowanych (pod baterię, pokrętło korka automatycznego, inne): | 2 podfrezowane otwory Ø 35 mm |
| Długość produktu: | 780.00 mm |
| Szerokość produktu: | 500.00 mm |
| Długość dużej komory: | 340.00 mm |
| Szerokość dużej komory: | 420.00 mm |
| Głębokość dużej komory: | 200.00 mm |
| Ilość komór: | 1 |
| Długość wycięcia: | 760.00 mm |
| Szerokość wycięcia: | 480.00 mm |
| Wycięcie wg szablonu: | nie |
| Położenie ociekacza: | model odwracalny |
ZAKŁADKA " PRODUKTY POWIĄZANE " akcesoria, baterie
Możliwość montażu młynka do odpadów
Typ odpływu: zatyczkowy
Materiał: Fragranit
Zlewozmywak wbudowywany
Zestaw odpływowy z syfonem w komplecie
Zawór mimośrodowy z sitkiem 3,5"
Zabezpieczony technologią hamującą rozwój bakterii i drobnoustrojów - Sanitized®
Odporny na zarysowania
Odporny na promieniowanie UV
Zadaj pytanie o termin realizacji zamówienia " zapytaj o produkt " lub 519-063-098
Możliwość wywiercenia podfrezowanego otworu na baterię przy płatności przedpłatą.
Wywiercenie podfrezowanego otworu po mailowej informacji od klienta dotyczącej strony położenia ociekacza.
Wywiercenie podfrezowanego otworu 60 zł : 1 szt
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.