FRANKE Centro CNG 611-86 Fragranit Onyx 114.0687.330
Wystaw opinię o produkcie
FRANKE Centro CNG 611-86 Fragranit Onyx 114.0687.330
Kod producenta: 114.0687.330
Kod kreskowy: 7612986261493
Opis
FRANKE Centro CNG 611-86 Fragranit Onyx 114.0687.330
| Minimalna szer. podbudowy ( min szafka ) | 500.00 mm ( 50 cm ) |
| Rozmiar odpływu | 3 1/2'' |
| Długość produktu | 860.00 mm |
| Szerokość produktu | 500.00 mm |
| Długość dużej komory | 392.00 mm |
| Szerokość dużej komory | 435.00 mm |
| Głębokość dużej komory | 200.00 mm |
| Wycięcie: lewa-pr./wbudowywany | 840.00 mm |
| Wycięcie:przód-tył/wbudowywany | 480.00 mm |
| Ilość komór | 1 |
| Liczba podfrezowanych otworów ( np pod baterię): | 2 - podfrezowane otwory |
| Montaż: | wbudowywany |
| Położenie ociekacza | model odwracalny |
| Typ odpływu: | Zatyczkowy |
| Syfon w zestawie: | Tak |
| Certyfikat: | CE |
Zlewozmywak wbudowywany Centro CNG 611-86 został wyprodukowany z materiału Fragranite, który składa się w 80% z naturalnego granitu. Dzięki zastosowaniu bardzo drobnych cząsteczek granitu, uzyskano zlewozmywak idealnie gładki i delikatny w dotyku. Wszystkie zlewozmywaki fragranitowe Franke wyprodukowane są z wykorzystaniem technologii Sanitized®. Zawierają zatem szkło fosforanowe z dodatkiem srebra, ograniczającym rozwój bakterii do 99%. Co więcej, zlewozmywaki z materiału Fragranite są odporne na zarysowania, uderzenia i zaplamienie, a ich kolor nie zmienia się z upływem czasu. Są również odporne na krótkotrwałe działanie wysokiej temperatury (do 280°C przez 15 sek.). W przypadku montażu dodatkowych akcesoriów takich jak korek automatyczny, dozownik należy dokupić podkładkę dystansującą 133.0533.532.
Potwierdź termin realizacji zamówienia pytanie do sprzedającego
novabud@onet.pl lub telefonicznie 519-063-098
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.