Menu
Koszyk
Producent: HANSGROHE (przejdź do strony: $s)

HANSGROHE Ecostat E Bateria termostatyczna do 2 odbiorników, podtynkowa 15708000

0.00 (Oceny: 0 Recenzje: 0) Przejdź do sekcji Opinie

HANSGROHE Ecostat E Bateria termostatyczna do 2 odbiorników, podtynkowa chrom 15708000

Przejdź do pełnego opisu
z VAT bez VAT
1 299,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 299,00 zł
+0%
Promocja trwa do 31 grudnia 2027
szt.
Dostępność:
Dostępny
Czas wysyłki: 24 godziny

Kod producenta: 15708000

Kod kreskowy: 4011097741697

Opis

HANSGROHE Ecostat E Bateria termostatyczna do 2 odbiorników, podtynkowa chrom 15708000

Cechy artykułu

  • 2 odbiorniki
  • wkład termostatyczny, zawór odcinająco-przełączający
  • maksymalny natężenie przepływu przy 3 bar: 29 l/min
  • natężenie przepływu wyjścia górnego: 28 l/min
  • natężenie przepływu wyjścia dolnego: 25 l/min
  • blokada bezpieczeństwa przy 40°C
  • typ przyłącza: zestaw podstawowy
  • EPD_20230023_Thermostats
  • Osprzęt wymagany: Zestaw podstawowy iBox universal (# 01800180)

 

 

 

 

CZĘŚCI SERWISOWE

 

b Adapter do połączeń odwróconych93181000
a Zestaw podtynkowy01800180
c Smar do armatury90920000
1 Uchwyt termostatu92273000
2 Zestaw do mocowania uchwytu95843000
3 Uchwyt92280000
4 Adapter uchwytu95252000
5 Zestaw do mocowania uchwytu98932000
6 Rozeta 155 / 155 mm92279000
7 Rozeta92564000
8 O-Ring 44x498471000
9 O-Ring 30x598153000
10 Tuleja92216000
11 Tuleja95253000
12 Zatrzask rozety98793000
13 Zestaw śrub mocujących96454000
14 Nakrętka98913000
15 Termoelement98282000
16 Termoelement (zamienione przyłącza wody)92373000
17 O-Ring 25x2,592146000
18 O-Ring 25x1,598146000
19 O-Ring 20x1,598197000
20 Nakrętka95255000
21 Zawór odcinajacy, zawiera przełącznik98283000
22 Zestaw śrub96525000
23 O-Ring 36x298156000
24 O-Ring 16x298133000
25 Zawór zwrotny (odporne na ciśnienie do 2 MPa)92594000
26 Zestaw zaworów zwrotnych DW 1597350000
27 Tłumik szumów94073000
28 Przedłużka 25 mm13595000
29 Zestaw śrub mocujących97747000
30 Przedłużka 22 mm15597000
31 Zestaw kopensacyjny 1°95521000

 

 

Bestsellery

Opinie

0.00
Liczba ocen: 0
Oceń i opisz
Zaloguj przez Google
lub
Zaloguj przez Google
lub
Dbamy o Twoją prywatność
Pliki cookies i pokrewne im technologie umożliwiają poprawne działanie strony i pomagają nam dostosować ofertę do Twoich potrzeb. Możesz zaakceptować wykorzystanie przez nas wszystkich tych plików i przejść do sklepu lub dostosować użycie plików do swoich preferencji, wybierając opcję "Dostosuj zgody".

Więcej o plikach cookies przeczytasz w naszej Polityce prywatności.

Zaakceptuj tylko niezbędne Dostosuj zgody Zaakceptuj wszystkie
Ustawienia plików cookies
W tym miejscu możesz określić swoje preferencje w zakresie wykorzystywania przez nas plików cookies.
Te pliki są niezbędne do działania naszej strony internetowej, dlatego też nie możesz ich wyłączyć.
Te pliki umożliwiają Ci korzystanie z pozostałych funkcji strony internetowej (innych niż niezbędne do jej działania). Ich włączenie da Ci dostęp do pełnej funkcjonalności strony.
Te pliki pozwalają nam na dokonanie analiz dotyczących naszego sklepu internetowego, co może przyczynić się do jego lepszego funkcjonowania i dostosowania do potrzeb Użytkowników.
Te pliki wykorzystywane są przez dostawcę oprogramowania, w ramach którego działa nasz sklep. Nie są one łączone z innymi danymi wprowadzanymi przez Ciebie w sklepie. Celem zbierania tych plików jest dokonywanie analiz, które przyczynią się do rozwoju oprogramowania. Więcej na ten temat przeczytasz w Polityce plików cookies Home.
Dzięki tym plikom możemy prowadzić działania marketingowe.
Anuluj Zapisz ustawienia