Franke Sirius 2.0 S2D 611-78 XL (500) Tectonite BIAŁY POLARNY 143.0618.580
Wystaw opinię o produkcie
Franke Sirius 2.0 S2D 611-78 XL Tectonite BIAŁY POLARNY Zlewozmywak 143.0618.580
514,64 zł
Cena
514,64 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
514,64 zł
Promocja trwa do 27 lutego 2027
633,01 zł
Cena
633,01 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
633,01 zł
+0%
Promocja trwa do 27 lutego 2027
mała ilość/sprawdź dostępność
Kod producenta: 143.0618.580
Kod kreskowy:
Opis
Opis
Franke Sirius 2.0 S2D 611-78 XL Tectonite BIAŁY POLARNY Zlewozmywak 143.0618.580/114.0496.086
Informacja o produkcie:
| Minimalna szer. podbudowy | 600.00 mm ( min szafka 60 cm ) |
| Rozmiar odpływu | 3 1/2'' |
| Długość produktu | 780.00 mm |
| Szerokość produktu | 500.00 mm |
| Długość dużej komory | 440.00 mm |
| Szerokość dużej komory | 432.00 mm |
| Głębokość dużej komory | 200.00 mm |
| Długość wycięcia | 764.00 mm |
| Szerokość wycięcia | 484.00 mm |
| Położenie ociekacza | model odwracalny |
| Syfon | syfon w komplecie z korkiem automatycznym |
| Otwory | 2 otwory wykonane przez producenta |
Zakładka "Produkty Powiązane" : baterie, akcesoria do zlewu
Specyfikacja produktu:
Możliwość montażu młynka do odpadów
Korek automatyczny sterowany pokrętłem
Zlewozmywak wbudowywany
Zestaw odpływowy z syfonem w komplecie
Zawór mimośrodowy z sitkiem 3,5"
Odporny na zarysowania
Odporny na promieniowanie UV
Odporny na uderzenia
Ukryty przelew
W ofercie cały asortyment Franke Polska Sp z o.o. Katalog Główny
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.