Franke Sirius 2.0 S2D 611-78 Tectonite BIAŁY POLARNY 143.0612.628
Wystaw opinię o produkcie
Franke Sirius 2.0 S2D 611-78 Tectonite BIAŁY POLARNY 143.0612.628
482,93 zł
Cena
482,93 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
481,37 zł
Promocja trwa do 27 lutego 2027
594,01 zł
Cena
594,01 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
592,08 zł
+0%
Promocja trwa do 27 lutego 2027
mała ilość/sprawdź dostępność
Kod producenta: 143.0612.628
Kod kreskowy:
Opis
Opis
Franke Sirius 2.0 S2D 611-78 Tectonite BIAŁY POLARNY 143.0612.628
Informacja o produkcie:
| Minimalna szer. podbudowy: | 450.00 mm |
| Rozmiar odpływu: | 3 1/2'' |
| Typ przelewu: | Ukryty przelew |
| Długość produktu: | 780.00 mm |
| Szerokość produktu: | 500.00 mm |
| Długość dużej komory: | 350.00 mm |
| Szerokość dużej komory: | 432.00 mm |
| Głębokość dużej komory: | 200.00 mm |
| Ilość komór: | 1 |
| Długość wycięcia: | 764.00 mm |
| Szerokość wycięcia: | 484.00 mm |
| Położenie ociekacza: | model odwracalny |
| Syfon | syfon w komplecie z korkiem automatycznym |
| Otwory | 2 otwory wykonane przez producenta |
Zakładka "Produkty Powiązane" : baterie, akcesoria do zlewu
Specyfikacja produktu:
Możliwość montażu młynka do odpadów
Korek automatyczny sterowany pokrętłem
Zlewozmywak wbudowywany
Zestaw odpływowy z syfonem w komplecie
Zawór mimośrodowy z sitkiem 3,5"
Odporny na zarysowania
Odporny na promieniowanie UV
Odporny na uderzenia
Ukryty przelew
W ofercie cały asortyment Franke Polska Sp z o.o. Katalog Główny
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.