Franke Sid Sirius 2.0 S2D 611-62 Tectonite kolor: Kamienny Szary 143.0618.668
Wystaw opinię o produkcie
Franke Sirius 2.0 S2D 611-62 Tectonite kolor: Kamienny Szary 143.0618.668
466,67 zł
Cena
466,67 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
466,67 zł
Promocja trwa do 27 lutego 2027
574,01 zł
Cena
574,01 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
574,01 zł
+0%
Promocja trwa do 27 lutego 2027
mała ilość/sprawdź dostępność
Kod producenta: 143.0618.668
Kod kreskowy:
Opis
Opis
Franke Sirius 2.0 S2D 611-62 Tectonite
kolor: Kamienny Szary nr kat. 143.0618.668
| Minimalna szer. podbudowy | 450.00 mm |
| Materiał | Tectonite |
| Rozmiar odpływu | Odpływ z korkiem automatycznym 3 1/2" |
| Ilość otworów wykonanych przez producenta | 2 otwory Ø35mm |
| Długość produktu | 620.00 mm |
| Szerokość produktu | 500.00 mm |
| Długość dużej komory | 343.00 mm |
| Szerokość dużej komory | 430.00 mm |
| Głębokość dużej komory | 200.00 mm |
| Położenie ociekacza | model odwracalny |
| Dodatkowe informacje | ukryty przelew |
Zakładka " produkty powiązane" akcesoria, baterie
W ofercie cały asortyment z Katalogu Głównego Franke Polska
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.