Franke SOLO SOD 610-40 Zlewozmywak Tectonite kamienny szary 114.0476.408
Wystaw opinię o produkcie
Franke SOLO SOD 610-40 Zlewozmywak Tectonite kamienny szary 114.0476.408
Kod producenta:
Kod kreskowy:
Opis
Franke SOLO SOD 610-40 Zlewozmywak Tectonite kamienny szary 114.0476.408
Informacje o produkcie:
- zlewozmywak wbudowywany,
- zawór mimośrodowy z sitkiem 3,5"
- liczba otworów: 2 x 35 mm,
- korek automatyczny; pokrętło okrągłe; stal szlachetna jedwab,
- zestaw odpływowy z syfonem w komplecie.
| Rozmiar odpływu: | 3 1/2'' |
| Ilość otworów (pod baterię, pokrętło korka automatycznego, inne): | 2 |
| Długość produktu: | 500.00 mm |
| Długość dużej komory: | 400.00 mm |
| Głębokość dużej komory: | 165.00 mm |
| Ilość komór: | 1 |
| Długość wycięcia: | 480.00 mm |
| Wycięcie wg szablonu: | nie |
| Położenie ociekacza: | brak |
| Materiał: | TECTONITE ® |
Tectonite®
to materiał oferowany wyłącznie przez Franke, który świadczy o ogromnym postępie w dziedzinie materiałów syntetycznych.

Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.