Franke SMART SRX 611-86 XL Stal szlachetna szczotkowana 101.0368.321
Wystaw opinię o produkcie
Franke SMART 611-86 xl Stal szlachetna 101.0368.321
543,10 zł
Cena
543,10 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
543,15 zł
Promocja trwa do 27 lutego 2027
668,01 zł
Cena
668,01 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
668,08 zł
-0%
Promocja trwa do 27 lutego 2027
mała ilość/sprawdź dostępność
Kod producenta: 101.0368.321
Kod kreskowy:
Opis
Opis
Franke SMART SRX 611-86 xl Stal szlachetna szczotkowana 101.0368.321
Informacja o produkcie:
| Minimalna szer. podbudowy: | 600.00 mm |
| Rozmiar odpływu: | 3 1/2'' |
| Ilość otworów (pod baterię, pokrętło korka automatycznego, inne): | 2 |
| Długość produktu: | 860.00 mm |
| Szerokość produktu: | 500.00 mm |
| Długość dużej komory: | 450.00 mm |
| Szerokość dużej komory: | 400.00 mm |
| Głębokość dużej komory: | 180.00 mm |
| Ilość komór: | 1 |
| Długość wycięcia: | 840.00 mm |
| Szerokość wycięcia: | 480.00 mm |
| Wycięcie wg szablonu: | nie |
| Położenie ociekacza: | model odwracalny |
| Materiał: | stal szlachetna jedwab |
Zakładka "Produkty Powiązane" : baterie, akcesoria do zlewu
Specyfikacja produktu:
-
Możliwość montażu młynka do odpadów
-
Korek automatyczny sterowany pokrętłem
-
AISI 304
-
Zlewozmywak wbudowywany
-
Zestaw odpływowy z syfonem w komplecie
-
Zawór mimośrodowy z sitkiem 3,5"
-
Odporny na promieniowanie UV
-
Ukryty przelew
-
Higieniczna powierzchnia
W ofercie cały asortyment z Katalogu Głównego Franke Polska
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.