Franke Mythos MYX 160-34-16 Stal szlachetna prawa duża komora + GRATIS (Studio )122.0624.559
Wystaw opinię o produkcie
Franke Mythos MYX 160-34-16 Stal szlachetna prawa duża komora 122.0624.559
Kod producenta: 122.0624.559
Kod kreskowy:
Opis
Mythos MYX 160-34-16 Stal szlachetna
Nowe szwajcarskie komory Mythos to połączenie wysokiego poziomu funkcjonalności z precyzją wykonania.
Mythos to produkt dla osób poszukujących najlepszej jakości połączonej z minimalistycznym wzornictwem.
Okrągła osłona odpływu – tworzy idealną linię z dnem zlewozmywaka
dzięki czemu ułatwia czyszczenie i dobrze komponuje się z całością
Niewielki promień zaokrąglenia komory – nadaje nowoczesnego kształtu oraz
ułatwia utrzymanie w czystości.
Akcesoria w komplecie – ułatwiają pracę, zastępując i udoskonalając
funkcjonalność tradycyjnego ociekacza. Dzięki umieszczeniu ich w obrębie
komory, pozwalają również zaoszczędzić miejsce na blacie. W zestawie również
korek automatyczny Easy Click w eleganckim wykończeniu ze stali szlachetnej.
Informacja o produkcie
| Minimalna szer. podbudowy | 600.00 mm |
| Rozmiar odpływu | 3 1/2" |
| Typ przelewu | ukryty |
| Długość produktu | 555.00 mm |
| Szerokość produktu | 430.00 mm |
| Długość dużej komory | 340.00 mm |
| Szerokość dużej komory | 400.00 mm |
| Głębokość dużej komory | 200.00 mm |
| Długość małej komory | 160.00 mm |
| Szerokość małej komory | 400.00 mm |
| Głębokość małej komory | 150.00 mm |
| Długość wycięcia | 525.00 mm |
| Szerokość wycięcia | 400.00 mm |
Specyfikacja produktu
Zestaw odpływowy z syfonem w komplecie
Zawór mimośrodowy z sitkiem 3,5"
Możliwość montażu młynka do odpadów
Zlewozmywak do podbudowy
Odporny na promieniowanie UV
Ukryty przelew
Korek automatyczny sterowany przyciskiem Easy Click
Higieniczna powierzchnia
Minimalna szer. podbudowy 60 cm
W komplecie :
Wkładka ociekowa Stal szlachetna
Niezbędny pomocnik w każdej kuchni, pomoże w odsączaniu nie tylko opłukanych warzyw i owoców, ale także gorących makaronów czy ziemniaków.
• Wykonana z wysokiej jakości stali szlachetnej z elementami z tworzywa sztucznego
• Idealne uzupełnienie zlewozmywaka
• Uniwersalne zastosowanie
Wkładka ociekowa pasująca do zlewozmywaków: MYX
Informacja o produkcie
| Długość produktu | 180.00 mm |
| Szerokość produktu | 412.00 mm |
Rollmata Stal szlachetna
Rollmata pasująca do zlewozmywaków MYX.
Rozwijana mata ze stali służy jako doskonały ociekacz.
• Wykonana z wysokiej jakości stali szlachetnej
• Łatwa w użyciu - szybkie zwijanie i rozwijanie
• Uniwersalne zastosowanie
Informacja o produkcie
| Długość produktu | 267.00 mm |
| Szerokość produktu | 424.00 mm |
+ GRATIS
Deska do krojenia Stonepaper Slate
Wysokiej jakości, lekka deska do krojenia, wykonana z tworzywa PaperStone®, można ją myć w zmywarce.
Deska kuchenna pasuje do modeli MYX.
Informacja o produkcie
| Długość produktu | 180.00 mm |
| Szerokość produktu | 412.00 mm |
W ofercie cały asortyment Franke Polska Katalog Główny
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.