Franke Logica Line LLX 620 Stal szlachetna szczotkowana 101.0153.289
Wystaw opinię o produkcie
Franke Logica Line LLX 620 Stal szlachetna szczotkowana 101.0153.289
869,11 zł
Cena
869,11 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
830,81 zł
Promocja trwa do %s
1 069,00 zł
Cena
1 069,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
1 021,90 zł
+5%
Promocja trwa do %s
mała ilość/sprawdź dostępność
Kod producenta: 101.0153.289
Kod kreskowy:
Opis
Opis
Franke Logica Line LLX 620 Stal szlachetna szczotkowana 101.0153.289
| Minimalna szer. podbudowy ( min szafka ) | 800.00 mm ( 80 cm ) |
| Rozmiar odpływu | 3 1/2'' |
| Ilość otworów (pod baterię) otwór wykonany przez producenta | 1 |
| Długość produktu | 790.00 mm |
| Szerokość produktu | 500.00 mm |
| Długość dużej komory | 340.00 mm |
| Szerokość dużej komory | 400.00 mm |
| Głębokość dużej komory | 195.00 mm |
| Ilość komór | 2 |
| Długość wycięcia | 770.00 mm |
| Szerokość wycięcia | 480.00 mm |
| Wycięcie wg szablonu | nie |
| Położenie ociekacza | brak |
| Wykończenie | stal szlachetna szczotkowana , stal gładka |
W ofercie cały asortyment z Katalogu Głównego Franke Polska
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.