Franke Basis - BFG 651-97 Fragranit kamienny szary 114.0676.274
Wystaw opinię o produkcie
Franke Basis - BFG 651 Fragranit kamienny szary 114.0676.274
Kod producenta: 114.0676.274
Kod kreskowy: 7612986210842
Opis
Franke Basis - BFG 651 Fragranit kamienny szary 114.0676.274
Informacja o produkcie:
| Minimalna szer. podbudowy: | 600.00 mm |
| Rozmiar odpływu: | 3 1/2'' |
| Ilość otworów podfrezowanych (pod baterię, inne): | 2 podfrezowane otwory Ø 35mm |
| Długość produktu: | 970.00 mm |
| Szerokość produktu: | 500.00 mm |
| Długość dużej komory: | 340.00 mm |
| Szerokość dużej komory: | 420.00 mm |
| Głębokość dużej komory: | 200.00 mm |
| Długość małej komory: | 150.00 mm |
| Szerokość małej komory: | 290.00 mm |
| Głębokość małej komory: | 100.00 mm |
| Ilość komór: | 1 1/2 |
| Długość wycięcia: | 950.00 mm |
| Szerokość wycięcia: | 480.00 mm |
| Wycięcie wg szablonu: | nie |
| Syfon w komplecie: | tak |
| Typ odpływu: | zatyczkowy |
| Położenie ociekacza: | model odwracalny |
Zakładka "Produkty Powiązane" : baterie, akcesoria do zlewu
Specyfikacja produktu:
Możliwość montażu młynka do odpadów
Zlewozmywak wbudowywany
Zestaw odpływowy z syfonem w komplecie
Zawór mimośrodowy z sitkiem 3,5"
Zabezpieczony technologią hamującą rozwój bakterii i drobnoustrojów - Sanitized®
Odporny na powstawanie plam i przebarwień
Odporny na zarysowania
Odporny na promieniowanie UV
Możliwość wybicia podfrezowanego otworu/otworów przy płatności przedpłatą.
Wybicie podfrezowanych otworów po mailowej informacji od klienta dotyczącej ilości otworów.
Wybicie podfrezowanego otworu 50 zł za sztukę.
W ofercie cały asortyment z Katalogu Głównego Franke Polska
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.