FRANKE Sirius - SID 110-50 Tectonite Biały Polarny 125.0331.033
Wystaw opinię o produkcie
FRANKE Sirius - SID 110-50 Tectonite Biały Polarny 125.0331.033
Kod producenta: 125.0331.033
Kod kreskowy:
Opis
FRANKE Sirius - SID 110-50 Tectonite Biały Polarny 125.0331.033
Przed zakupem potwierdź termin realizacji zamówienia mailem lub telefonicznie 519-063-098
Właściwości wyróżniające produkt:
| Zlewozmywak do podbudowy | |
| Zestaw odpływowy z syfonem w komplecie | |
| Zawór mimośrodowy z sitkiem 3,5" | |
| Szerokość 60cm |
| Minimalna szer. podbudowy | 600,00 mm |
| Rozmiar odpływu | 3 1/2'' |
| Długość produktu | 525,00 mm |
| Szerokość produktu | 440,00 mm |
| Długość dużej komory | 500,00 mm |
| Szerokość dużej komory | 410,00 mm |
| Głębokość dużej komory | 200,00 mm |
| Ilość komór | 1 |
| Długość wycięcia | 498,00 mm |
| Szerokość wycięcia | 408,00 mm |
W ofercie cały asortyment z Katalogu Głównego Franke Polska
oraz Katalog Systemy Kuchenne Franke
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.