FRANKE Maris - MRG 611-78 XL Fragranit BIAŁY POLARNY 114.0675.984
Wystaw opinię o produkcie
FRANKE Maris - MRG 611-78 XL BIAŁY POLARNY 114.0675.984
Kod producenta: 114.0675.984
Kod kreskowy:
Opis
FRANKE Maris - MRG 611-78 XL biały polarny 114.0675.984
Informacja o produkcie:
| Minimalna szer. podbudowy: | 600.00 mm |
| Rozmiar odpływu: | 3 1/2" |
| Ilość otworów podfrezowanych (pod baterię, dozownik, inne): | 4 podfrezowane otwory Ø 35mm - 2 poza światłem min. podbudowy |
| Długość produktu: | 780.00 mm |
| Szerokość produktu: | 500.00 mm |
| Długość dużej komory: | 490.00 mm |
| Szerokość dużej komory: | 425.00 mm |
| Głębokość dużej komory: | 200.00 mm |
| Ilość komór: | 1 |
| Długość wycięcia: | 760.00 mm |
| Szerokość wycięcia: | 480.00 mm |
| Wycięcie wg szablonu: | nie |
| Położenie ociekacza: | model odwracalny |
Specyfikacja produktu:
Możliwość montażu młynka do odpadów
Zlewozmywak wbudowywany
Zestaw odpływowy z syfonem w komplecie
Zawór mimośrodowy z sitkiem 3,5"
Zabezpieczony technologią hamującą rozwój bakterii i drobnoustrojów - Sanitized®
Odporny na powstawanie plam i przebarwień
Odporny na zarysowania
Odporny na promieniowanie UV
Możliwość wybicia podfrezowanego otworu/otworów przy płatności przedpłatą.
Wybicie podfrezowanych otworów po przesłaniu informacji od klienta dotyczącej ilości otworów.
Wybicie podfrezowanego otworu 40 zł za sztukę.
W ofercie cały asortyment Katalog Główny Franke Polska Sp z o.o.
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.