FRANKE MARIS MRX 110-40 Stal szlachetna komora do podbudowy 122.0543.995
Wystaw opinię o produkcie
FRANKE MARIS MRX 110-40 Stal szlachetna komora do podbudowy 122.0543.995
791,07 zł
Cena
791,07 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
791,07 zł
Promocja trwa do 27 lutego 2027
973,01 zł
Cena
973,01 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
973,01 zł
+0%
Promocja trwa do 27 lutego 2027
mała ilość/sprawdź dostępność
Kod producenta: 122.0543.995
Kod kreskowy:
Opis
Opis
FRANKE MARIS MRX 110-40 Stal szlachetna 122.0543.995
komora do podbudowy, stal szlachetna gładka matowa
| Minimalna szer. podbudowy ( do szafki min ) | 500.00 mm (50 cm ) |
| Rozmiar odpływu | 3 1/2'' |
| Typ przelewu | ukryty |
| Długość produktu | 440.00 mm |
| Szerokość produktu | 440.00 mm |
| Długość dużej komory | 400.00 mm |
| Szerokość dużej komory | 400.00 mm |
| Głębokość dużej komory | 180.00 mm |
| Ilość komór | 1 |
| Wycięcie wg szablonu | nie |
| Materiał | stal szlachetna gładka matowa |
| Korek manualny zatyczkowy Flow pro z sitkiem 3 1/2" | syfon w komplecie |
| Zlewozmywak do podbudowy , podwieszany | |
| Zawór mimośrodowy z sitkiem 3,5" |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.