FRANKE Box Center BWX 220-54-27 komora z akcesoriami z lewej strony Stal szlachetna STUDIO 127.0557.961
Wystaw opinię o produkcie
FRANKE Box Center BWX 220-54-27 127.0557.961
5 649,59 zł
Cena
5 649,59 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
5 426,83 zł
Promocja trwa do %s
6 949,00 zł
Cena
6 949,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
6 675,00 zł
+4%
Promocja trwa do %s
Dostępny na zamówienie
Kod producenta: 127.0557.961
Kod kreskowy:
Opis
Opis
FRANKE Box Center BWX 220-54-27 komora z akcesoriami z lewej strony Stal szlachetna 127.0557.961
Akcesoria w komplecie:
- Wkładka ociekowa wykonana ze stali szlachetnej
- Zestaw 3 noży wykonanych ze stali
- Stojak na zestaw 3 noży
- Drewniana deska kuchenna
- Suszarka do naczyń
- Deska kuchenna wykonana z tworzywa w technologii Sanatized
- Korek automatyczny Flow Pro wykonany z użyciem technologii Sanitized
- Przycisk Easy Click do sterowania korkiem automatycznym w wykończeniu stal szlachetna
| Minimalna szer. podbudowy: | 900.00 mm |
| Rozmiar odpływu: | 3 1/2'' |
| Typ przelewu: | ukryty |
| Długość produktu: | 860.00 mm |
| Szerokość produktu: | 510.00 mm |
| Długość dużej komory: | 540.00 mm |
| Szerokość dużej komory: | 410.00 mm |
| Głębokość dużej komory: | 200.00 mm |
| Długość małej komory: | 270.00 mm |
| Szerokość małej komory: | 480.00 mm |
| Głębokość małej komory: | 200.00 mm |
| Ilość komór: | 2 |
| Materiał: | stal szczotkowana |

Zadaj pytanie o cenę z rabatem: novabud@onet.pl 519-063-098
W ofercie cały asortyment z Katalogu Głównego Franke Polska
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.