FRANKE Basis BFG 620 Fragranit SZARY KAMIENNY 114.0676.268
Wystaw opinię o produkcie
FRANKE Basis BFG 620 Fragranit SZARY KAMIENNY 114.0676.268
807,33 zł
Cena
807,33 zł
bez VAT
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
1 153,66 zł
Promocja trwa do 27 lutego 2027
993,01 zł
Cena
993,01 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
1 419,00 zł
-30%
Promocja trwa do 27 lutego 2027
mała ilość/sprawdź dostępność
Kod producenta: 114.0676.268
Kod kreskowy: 7612986210781
Opis
Opis
FRANKE Basis BFG 620 Fragranit SZARY KAMIENNY 114.0676.268
Informacja o produkcie:
| Minimalna szer. podbudowy: | 800.00 mm |
| Rozmiar odpływu: | 3 1/2'' |
| Ilość otworów podfrezowanych (pod baterię, inne): | 2 podfrezowane otwory Ø 35 mm |
| Długość produktu: | 860.00 mm |
| Szerokość produktu: | 500.00 mm |
| Długość dużej komory: | 337.00 mm |
| Szerokość dużej komory: | 420.00 mm |
| Głębokość dużej komory: | 200.00 mm |
| Długość małej komory: | 337.00 mm |
| Szerokość małej komory: | 420.00 mm |
| Głębokość małej komory: | 200.00 mm |
| Ilość komór: | 2 |
| Długość wycięcia: | 840.00 mm |
| Szerokość wycięcia: | 480.00 mm |
| Typ odpływu: | zatyczkowy |
| W komplecie: | syfon |
| Wycięcie wg szablonu: | nie |
Specyfikacja produktu:
Możliwość montażu młynka do odpadów
Zlewozmywak wbudowywany
Zestaw odpływowy z syfonem w komplecie
Zawór mimośrodowy z sitkiem 3,5"
Zabezpieczony technologią hamującą rozwój bakterii i drobnoustrojów - Sanitized®
Odporny na powstawanie plam i przebarwień
Odporny na zarysowania
Odporny na promieniowanie UV
Zadaj pytanie o termin realizacji zamówienia " zapytaj o produkt " lub 519-063-098
W ofercie cały asortyment Franke Polska katalog główny
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.