FRANKE Basis - BFG 611-97 Fragranit BIAŁY POLARNY 114.0676.290
Wystaw opinię o produkcie
FRANKE Basis - BFG 611-97 Fragranit BIAŁY POLARNY 114.0676.290
Kod producenta: 114.0676.290
Kod kreskowy: 7612986211009
Opis
FRANKE Basis - BFG 611-97 Fragranit BIAŁY POLARNY 114.0676.290
Informacja o produkcie:
| Minimalna szer. podbudowy: | 600.00 mm |
| Rozmiar odpływu: | 3 1/2'' |
| Ilość otworów podfrezowanych (pod baterię, inne): | 2 podfrezowane otwory Ø 35 mm |
| Długość produktu: | 970.00 mm |
| Szerokość produktu: | 500.00 mm |
| Długość dużej komory: | 450.00 mm |
| Szerokość dużej komory: | 420.00 mm |
| Głębokość dużej komory: | 190.00 mm |
| Ilość komór: | 1 |
| Długość wycięcia: | 950.00 mm |
| Szerokość wycięcia: | 480.00 mm |
| Wycięcie wg szablonu: | nie |
| Położenie ociekacza: | model odwracalny |
| Materiał: | Fragranit+ |
| Typ odpływu: | zatyczkowy |
| Syfon w komplecie: | tak |
Specyfikacja produktu:
Możliwość montażu młynka do odpadów
Zlewozmywak wbudowywany
Zestaw odpływowy z syfonem w komplecie
Zawór mimośrodowy z sitkiem 3,5"
Zabezpieczony technologią hamującą rozwój bakterii i drobnoustrojów - Sanitized®
Odporny na powstawanie plam i przebarwień
Odporny na zarysowania
Odporny na promieniowanie UV
Możliwość wybicia podfrezowanego otworu/otworów przy płatności przedpłatą.
Wybicie podfrezowanych otworów po przesłaniu informacji od klienta dotyczącej ilości otworów.
Wybicie podfrezowanego otworu 60 zł za sztukę.
Zadaj pytanie o termin realizacji zamówienia "zapytaj o produkt"/tel 519-063-098/novabud@onet.pl
W ofercie cały asortyment Katalog Główny Franke Polska Sp z o.o.
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.